Müügi-naisele/mehele tööpakkumine

Otsime lahedat ja avatud meeskonnakaaslast, kes on pisut hull ja soovib saavutada eesmärke, mis tunduvad mõnele ebareaalsetena.

Ma kirjeldan, miks mulle meeldib müügitöö:

- Sa kohtud uute inimestega igal päeval. Ja see on vast kõige enam inspireerivam üldse. Me ajame asju omanike ja tipp-otstajatega - st nad on haritud, targad, kogenud ja teavad asju, millest sa isegi unistada ei oska. Aga me saame seda kõike neilt ära õppida.

- Kuna me loome lahendusi, mis võimendavad ja annavad majanduslikku tõuget meie klientide äridele, siis me peame õppima kiiresti ära nende ärid. Olen ise õppinud nende mõneteistkümne aastaga väga palju ja usun, et meie töö on kõige ägedam - sest meie saame osa pea kõigest ärides. Sinu "õppimise koormus" saab olema kordades kõrgem/kiirem kui mistahes muus äris müüki tehes.

- Osalemine erinevatel konverentsidel, kongressidel, seminaride, koolitustel, näitustel, vastuvõttudel on vajalik selleks, et sõlmida uusi tutvusi ja teha edukaid suuri diile. OK, nõus, ka ise peab õppima kiiresti seda, mida on õppimas meie kleindid. Kohvipausid, järjekorrad, need kõik on selleks, et tutvuda uute huvitavate inimestega, kellelt on õppida ja keda saab aidata.

- Kohtumised startuppidega, vanade-äridega, tehniliste inimestega, müügi- ja turundusinimestega, tippjuhtidega, kui me lahendame nende väljakutseid intelligentsemalt kui konkurendid - see on väljakutse ja pidev orgaaniline arenemine.

- Ülesastumine meie iga-aastastel seminaridel ja teiste poolt korraldatavatel seminaridel, konverentsidel, et saada uusi kontakte ja teha uusi diile.

- Müügimaterjalide ettevalmistamine, et iga järgnev diil tuleks kiiremini ja lihtsamalt. 

- Osalemine arendusprotsessides, kaitstes oma argumente, et meie areng ja kasv oleks veelgi kiirem.

- Garanteerin, et see töö ei ole igav. Väljakutseid jätkub. Usu mind, ma teen seda tööd põhjusega - sest mulle meeldib näha klientide säravaid silmi, kui me lahendasime nende probleemi ägedamalt kui ta ise oskas tahta. 

- Ma luban, et väga kiiresti tekib moment, kus uut infot tuleb nii palju peale, et vajalik on segmenteerida, mida õppida ja mida mitte. Kusjuures kõik on meeletult põnev ja huvitav.

- OK, ma ei maininud, et töökoht ei ole müügi-inimesel oluline. Kontoris on õppimise kõver kindalsti lühem, ent kui oskused käes, tööta kasvõi Bahama saartelt.

- Me kasutame omi töövahendeid, et asjad juhtuks. Seepärast me teame, miks juhtus miks. Sama õpetame sulle, et sa teaksid ja oleks targem.

Ja lõpuks viimane asi - jah, me oleme väljas sinu raha ära-toomise võimekuse peal. See ongi sinu töö sisu - tuua ära raha. Uued ärid, uus raha, uued diilid, uued võimalused - see on sinu osa-roll meie meeskonnas.


Mida sina müüksid:

- Raha. Sest keegi ei osta muud, kui raha. Kui kallis on uue raha ostmine? Mis on protsess? Mida peab selleks muutma? 

- Tehniliseltmalt lähenedes - MIKARE on huvitatud protsesside optimeerimisest ja lihtsustamisest moel, et selle kaudu võidetakse aega, saadakse selgust, kiirendatakse tegevusi. Me müüme nii tarkust kui ka tehnilist lahendust.

- Lihtsustan veelgi. CRM ja emailiturundus on täna sellised tooted, mis kaasavad endaga meeletult palju võimalusi, mida ei osata teadvustada. Vali klient, teadvusta talle, aita tal raha kiiremini-lihtsamini teenida, vabasta ta aega tööde alt, mida saab teha kiiremini kvaliteetsemalt.


Palju me palka maksame: sõltub, kui palju sa tehinguid sõlmid. 

Seda tööd on enamik meist alustanud kooli kõrvalt. Oma aega õigesti planeerides ei ole see eriliselt keeruline. Mõnel on koosolekud, sul on loengud, sinna vahele jääb aga aeg teha teisi töid, tasustatavaid.

Müügis loetakse raha ja %. Kuna sa teed intelligentset müüki, on sinu toodud rahast võimalik arvutada %.


Kui müük, turundus ja suhtlemine on sulle loomuomased, siis muidugi, ära oota, anna endast teada!